FreshMail.pl

IBM Storwize v7000

Dowiedz się więcej

Imię i nazwisko *

Adres email *

Nazwa szkolenia *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu organizacji szkolenia*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych

Cykl szkoleń technicznych dla nowoczesnego systemu pamięci masowych IBM Storwize.

Szkolenia podstawowe, prowadzone w oparciu o zunifikowane macierze dyskowe IBM Storwize v7000, przeznaczone dla instalatorów i administratorów pamięci masowych, a także wszystkich, którzy chcą zapoznać się z podstawami i możliwościami wykorzystania urządzeń storage i zasobów współdzielonych w środowisku serwerowym.

IBM Storwize v7000 – Konfiguracja i Administracja Block Storage

IBM Storwize v7000 – Konfiguracja i Administracja Unified Storage
Poszerzeniem naszego portfolio są unikalne na rynku szkolenia uzupełniające dla administratorów zunifikowanych macierzy dyskowych IBM Storwize v7000. Opracowane we współpracy z inżynierami i specjalistami z różnych obszarów IT, nasze moduły dodatkowe stanowią niespotykaną wartość dodaną w ofercie szkoleniowej na rynku. Wszystkie z nich kładą nacisk na praktyczne wykorzystanie zaawansowanych funkcjonalności IBM Storwize v7000 oraz integracji z innymi dodatkowymi produktami.

 

HEJ ! Czy chcesz otrzymywać informacje o bezpłatnych webinariach ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl